Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JUAN NAVARRO BALDEWEG (Spanien, född 1939): Komposition,signerad och daterad NB 81, olja på papper 65x50
UTSTÄLLD: Anders Torberg Gallery, Lund 1982
310944
2015-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här