Juan Navarro Baldeweg

Juan Navarro Baldeweg
Juan Navarro Baldeweg
Juan Navarro Baldeweg
Juan Navarro Baldeweg

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JUAN NAVARRO BALDEWEG (Spanien, född 1939): Komposition,signerad och daterad NB 81, olja på papper 65x50
UTSTÄLLD: Anders Torberg Gallery, Lund 1982

310944

2015-05-22