Bord NK rokokostil

Bord NK rokokostil
Bord NK rokokostil
Bord NK rokokostil
Bord NK rokokostil
Bord NK rokokostil
Bord NK rokokostil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1900-tal, rokokostil, skyltmärkt för Nordiska Kompaniet, numrerad 2015827119, svartbemålad, skuren dekor av snäckformation, utsvängda ben, höjd ca 65, 66, 110 cm

Senare bemålning

310946

2015-05-14