Såssnipa silver 1700-tal

Såssnipa silver 1700-tal
Såssnipa silver 1700-tal
Såssnipa silver 1700-tal
Såssnipa silver 1700-tal
Såssnipa silver 1700-tal
Såssnipa silver 1700-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÅSSNIPA, silver, Stephan Halling, Örebro 1781, invändigt förgylld, höjd 7, längd 15,5 cm, vikt ca 100 g

310950

2015-05-27