Gunnar Cyrén kristallskål

Gunnar Cyrén kristallskål
Gunnar Cyrén kristallskål
Gunnar Cyrén kristallskål
Gunnar Cyrén kristallskål
Gunnar Cyrén kristallskål
Gunnar Cyrén kristallskål
Gunnar Cyrén kristallskål
Gunnar Cyrén kristallskål

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR CYRÉN, skål, Orrefors, slipad dekor, signerad Gunnar Cyrén, text "För Nit och Redlighet" samt Lilla riksvapnet, höjd ca 13,5, diameter 23,5 cm, medföljer tillhörande schatull

Slitage, botten med repa

310954

2015-05-14