Gunnar Cyrén kristallskål
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUNNAR CYRÉN, skål, Orrefors, slipad dekor, signerad Gunnar Cyrén, text "För Nit och Redlighet" samt Lilla riksvapnet, höjd ca 13,5, diameter 23,5 cm, medföljer tillhörande schatull
Slitage, botten med repa
310954
2015-05-14