Jon-And
Vollendet
2015-05-24
310957
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
JOHN JON-AND (1889-1941): (2) porträtt, signerade, blyerts på bakomliggande meny samt cigarettpaket, 1930-tal, ca 25 x 15 respektive 15,5 x 8 cm
Pappersskador, ej examinerade ur ram