Jon-And

Jon-And
Jon-And
Jon-And
Jon-And

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN JON-AND (1889-1941): (2) porträtt, signerade, blyerts på bakomliggande meny samt cigarettpaket, 1930-tal, ca 25 x 15 respektive 15,5 x 8 cm

Pappersskador, ej examinerade ur ram

310957

2015-05-24