John-E Franzén självporträtt

John-E Franzén självporträtt
John-E Franzén självporträtt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN-E FRANZÉN (född 1942): Självporträtt,
signerad, daterad och numrerad John Erik Franzén, Fylleskog 1978 4/70. Torrnål, 36 x 31 cm.

310959

2015-05-22