Klubbat för:
1 700 SEK
2 500 SEK
JOHN JON-AND (1889-1941), Sittande III, stämpelsignerad,1930-tal, blandteknik på papper, ca 45 x 35 cm
Hanteringsveck, ej examinerad ur ram
310960
2015-05-24