John Jon-And

John Jon-And
John Jon-And

Klubbat för:

1 700 SEK

2 500 SEK

JOHN JON-AND (1889-1941), Sittande III, stämpelsignerad,1930-tal, blandteknik på papper, ca 45 x 35 cm

Hanteringsveck, ej examinerad ur ram

310960

2015-05-24