Francois Gall olja på pannå

Francois Gall olja på pannå
Francois Gall olja på pannå
Francois Gall olja på pannå
Francois Gall olja på pannå
Francois Gall olja på pannå
Francois Gall olja på pannå

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

FRANCOIS GALL (1912-1987): Strandmotiv med båten Cannes, signerad F Gall, olja på pannå, 38x46 cm

310965

2015-05-22