Säng 1800-talets andra hälft

Säng 1800-talets andra hälft
Säng 1800-talets andra hälft
Säng 1800-talets andra hälft
Säng 1800-talets andra hälft
Säng 1800-talets andra hälft
Säng 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNG, 1800-talets andra hälft, gjutjärn, bemålad, detaljer i mässing, bäddmått ca 110 cm

Kraftigt korroderad, en knopp saknas, mässingsdetaljerna med bucklor

310973

2015-05-14