Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 800 SEK
KAFFEKOPP på fat, KAFFESKEDAR, 5 st, förgyllt silver, dekor i relief med emalj, stämplade Sovjet efter 1958, totalvikt ca 275 g
310987
2015-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här