Kaffekopp på fat med skedar silver Sovjet
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 800 SEK
Kuvaus
KAFFEKOPP på fat, KAFFESKEDAR, 5 st, förgyllt silver, dekor i relief med emalj, stämplade Sovjet efter 1958, totalvikt ca 275 g
Kuntoraportti
310987
Päivämäärä:
2015-05-14