Kaffekopp på fat med skedar silver Sovjet

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 800 SEK

Kuvaus

KAFFEKOPP på fat, KAFFESKEDAR, 5 st, förgyllt silver, dekor i relief med emalj, stämplade Sovjet efter 1958, totalvikt ca 275 g

Kuntoraportti

310987

Päivämäärä:

2015-05-14