Salongsgrupp i Louis seize-stil
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SALONGSGRUPP, 8 dlr, omkring 1900, Louis seize-stil, förgylld, bestående av: badkarssoffa, bord med stenskiva, 2 karmstolar, 4 stolar, soffans längd 200 cm, bordets höjd 73, diameter 78 cm
Bruksslitage, smärre färgbortfall
311004
2015-05-14