Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SNUSDOSA, förgyllt sterlingsilver, graverad dekor, stämplad Louis Alexandre Bruneau, verksam Paris 1819-1838, höjd ca 2,5, 8,5 x 5 cm, vikt 78 g
Omförgylld
311010
2015-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här