Snusdosa förgyllt sterlingsilver

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SNUSDOSA, förgyllt sterlingsilver, graverad dekor, stämplad Louis Alexandre Bruneau, verksam Paris 1819-1838, höjd ca 2,5, 8,5 x 5 cm, vikt 78 g

Omförgylld

311010

2015-05-14