Fritz von Dardel oljemålning
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FRITZ VON DARDEL (1817-1901): Motiv från Fridhem, Kristianstad, monogramsignerad och daterad FD 1883, baksida med påskrift "Fridhem 1884", olja på duk, ca 38x46 cm,
Dukskada/hål, krackeleringar
311026
2015-05-15