Fritz von Dardel oljemålning

Fritz von Dardel oljemålning
Fritz von Dardel oljemålning
Fritz von Dardel oljemålning
Fritz von Dardel oljemålning
Fritz von Dardel oljemålning
Fritz von Dardel oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FRITZ VON DARDEL (1817-1901): Motiv från Fridhem, Kristianstad, monogramsignerad och daterad FD 1883, baksida med påskrift "Fridhem 1884", olja på duk, ca 38x46 cm,

Dukskada/hål, krackeleringar

311026

2015-05-15