Pierre Olofsson färgserigrafi
2015-05-14
311053
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition med rött, signerad Olofsson, färgserigrafi, numrerad X/XXX, 54x40 cm