Pierre Olofsson färgserigrafi

Pierre Olofsson färgserigrafi
Pierre Olofsson färgserigrafi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition med rött, signerad Olofsson, färgserigrafi, numrerad X/XXX, 54x40 cm

311053

2015-05-14