Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VITRINSKÅP, 17/1800-tal, laserat furu, invändigt med hyllplan, beslag i mässing, höjd ca 206, 52,5x113 cm
Renoverad och kompleterad, slitage
311071
2015-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här