Stemcups Kina

Stemcups Kina
Stemcups Kina
Stemcups Kina
Stemcups Kina
Stemcups Kina
Stemcups Kina
Stemcups Kina
Stemcups Kina
Stemcups Kina
Stemcups Kina

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEMCUPS / SKÅLAR på fot, 2 st, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i emaljfärger med motiv av blommande prunus, pioner och lotus, höjd ca 12 cm

Slitage, tillverkningsdefekter

311089

2015-05-15