Oidentifierad konstnär 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pastoralt landskap, möjligen signerad H. Herdtle (1819-1889), olja på duk, uppfordrad på pannå, ca 100x132 cm, oramad
Krackeleringar, färgbortfall, oramad
311096
2015-05-18