Dekorelement 1 par skulpterade och förgyllda

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DEKORELEMENT, 1 par, 1800-tal, med akantus och lejonmaskaroner, skulpterade och förgyllda, längd 68 cm, höjd 27 cm

renoverade

311099

2015-05-25