Ättevapen skulpterat och förgyllt

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ÄTTEVAPEN, 1800-tal, skulpterat och förgyllt, vapnet flankerat av ymnig akantus, längd 122 cm, höjd 48 cm

renoverat och kompletterat

311101

2015-05-25