Karl-Göte Sernius

Karl-Göte Sernius
Karl-Göte Sernius
Karl-Göte Sernius
Karl-Göte Sernius

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL-GÖTE SERNIUS (1904-1954): Tre kvinnor i sydändsk stadsbild, signerad K-G A, olja på pannå, 121x66 cm

311109

2015-05-15