Ulf Gripenholm oljemålning

Ulf Gripenholm oljemålning
Ulf Gripenholm oljemålning
Ulf Gripenholm oljemålning
Ulf Gripenholm oljemålning
Ulf Gripenholm oljemålning
Ulf Gripenholm oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): "Ett gammalt stenbrott Falköping", signerad a tergo Ulf Gripenholm 1959, olja på duk, 45x60 cm

311115

2015-05-15