Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kustlandskap, olja på pannå, signerad och daterad A Strandberg 1971, ca 42x54 cm
PROVENIENS: Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström

311133

2015-05-15