Sybord Karl Johan-stil

Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1800-tal, Karl Johan-stil, på lyrfot, fanérat i valnöt, lådfront med dekor av intarsia, höjd ca 67, 67x50 cm

Nyckel saknas, sprickor, fanérskador, bordsskivan har bågnat

311140

2015-05-15