Ange Strand oljemålning
2015-05-15
311146
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGE STRAND (1910-?): Gårdsmotiv, monogramsignerad AS, olja på duk, 60 x 70 cm