Bert Håge Häverö

Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (född 1932): Skärgårdsgubbar, signerad Bert Håge Häverö 78, 184/360, litografi, 45x38 cm

Trasigt glas

311148

2015-05-15