Olle Kåks färgserigrafi

Olle Kåks färgserigrafi
Olle Kåks färgserigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE KÅKS (född 1941): Komposition, signerad och daterad Kåks -95, PT, färgserigrafi, bladmått ca 76 x 56 cm

Med dedikation

311150

2015-05-15