Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920), "Balans", etsning, 1919, signerad Zorn, 16,5x11,5 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 287
311156
2015-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här