Stuart Park oljemålning

Stuart Park oljemålning
Stuart Park oljemålning
Stuart Park oljemålning
Stuart Park oljemålning
Stuart Park oljemålning
Stuart Park oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STUART PARK (1862-1933), landskap med vattendrag och fiskare, signerad och daterad J Stuart Park 1883, olja på duk, 26x37 cm

311162

2015-05-15