Soffgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SOFFGRUPP, 1900-talets första del, 5 dlr, bestående av badkarssoffa, 2 stolar, 1 karmstol, salongsbord med lös glasskiva, delvis skulpterad förgylld dekor, soffans längd ca 175 cm
Smärre slitage, blekt tyg, smärre fläckar
311183
2015-05-15