Soffgrupp gustaviansk stil

Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil
Soffgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SOFFGRUPP, 1900-talets första del, 5 dlr, bestående av badkarssoffa, 2 stolar, 1 karmstol, salongsbord med lös glasskiva, delvis skulpterad förgylld dekor, soffans längd ca 175 cm

Smärre slitage, blekt tyg, smärre fläckar

311183

2015-05-15