Göran Hazelius lergods o vitmetall

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖRAN HAZELIUS (samtida): Basisten, signerad och daterad Göran -93, plakettmärkt Svenska Jazzriksförbundets utmärkelse 1998, metall och lergods, höjd ca 40 cm

311191

2015-05-15