Leena Axelsson

Leena Axelsson
Leena Axelsson
Leena Axelsson
Leena Axelsson
Leena Axelsson
Leena Axelsson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEENA AXELSSON, glaserat lergods, skulptur i form av vitlök, signerad Leena, höjd 26 cm

Skador

311204

2015-05-15