Taklampa Nastro Murano
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TAKARMATUR, "Nastro", Andromeda International Murano, 12 justerbara ljuspunkter, stomme i gulmetall, spiralvridet handblåst gyllenfärgat glas, höjd ca 100 cm
PROVENIENS: Café Milano, Kungsträdgården, Stockholm
Skador, slitage, ej fullt monterad
311210
2015-05-16