Klubbat för:
12 500 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Stockholmsmotiv, olja på plåt, ca 40 x 62 cm
Zustandsbeschreibung
Färgbortfall
311221
2015-05-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner