Stockholmsmotiv oljemålning

Stockholmsmotiv oljemålning
Stockholmsmotiv oljemålning
Stockholmsmotiv oljemålning
Stockholmsmotiv oljemålning
Stockholmsmotiv oljemålning
Stockholmsmotiv oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Schätzwert

12 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Stockholmsmotiv, olja på plåt, ca 40 x 62 cm

Zustandsbeschreibung

Färgbortfall

311221

2015-05-16