Kaffekanna silver

Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFEKANNA, silver, 1800-tal nyrokoko, lockknopp i form av rovfågel, stämplad Christopher Creutz, Stockholm, höjd 26 cm, vikt ca 780 g

Mindre bucklig

311227

2015-05-18