Servisdelar modell Pyro
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SERVIS, 52 dlr., Gustavsberg, modell Pyro, besående av: 5 bordstallrikar, 11 mattallrikar, 7 djupa tallrikar, 10 assietter, 3 uppläggningsskålar diameter ca 16-25, 3 skålfat längd ca 25-36 cm, 3 uppläggningsfat längd ca 23-32, 2+1 kuverttallrikar, 5 kaffekoppar, stor skål med hänklar, oval uppläggningsskål/form, udda delar medföljer
Skador/ krackeleringar och nagg förekommer
311232
2015-05-16