Servisdelar modell Pyro

Servisdelar modell Pyro
Servisdelar modell Pyro
Servisdelar modell Pyro
Servisdelar modell Pyro
Servisdelar modell Pyro
Servisdelar modell Pyro
Servisdelar modell Pyro
Servisdelar modell Pyro

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SERVIS, 52 dlr., Gustavsberg, modell Pyro, besående av: 5 bordstallrikar, 11 mattallrikar, 7 djupa tallrikar, 10 assietter, 3 uppläggningsskålar diameter ca 16-25, 3 skålfat längd ca 25-36 cm, 3 uppläggningsfat längd ca 23-32, 2+1 kuverttallrikar, 5 kaffekoppar, stor skål med hänklar, oval uppläggningsskål/form, udda delar medföljer

Skador/ krackeleringar och nagg förekommer

311232

2015-05-16