Samovar i tenn Owen & Levick

Samovar i tenn Owen & Levick
Samovar i tenn Owen & Levick
Samovar i tenn Owen & Levick
Samovar i tenn Owen & Levick
Samovar i tenn Owen & Levick
Samovar i tenn Owen & Levick
Samovar i tenn Owen & Levick
Samovar i tenn Owen & Levick

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OWEN & LEVICK, samovar med ställning, tenn, rokokostil, omkring 1900, märkt Owen & Levick Sheffield, 1530, totalhöjd ca 40 cm

Smärre bucklor, slitage

311252

2015-05-18