Handspeglar borstar sterlingsilver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANDSPEGEL, BORSTE, 2 par, sterlingsilver, 1900-tal, med monogram, längd 25-33 cm

Slitage, repor

311258

2015-05-16