Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÅP i två delar, 1700-tal, rokoko, furu, höjd ca 220, 134x47 cm
skador
311282
2015-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här