Skåp i rokoko

Skåp i rokoko
Skåp i rokoko
Skåp i rokoko
Skåp i rokoko
Skåp i rokoko
Skåp i rokoko
Skåp i rokoko
Skåp i rokoko
Skåp i rokoko
Skåp i rokoko
Skåp i rokoko
Skåp i rokoko

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP i två delar, 1700-tal, rokoko, furu, höjd ca 220, 134x47 cm

skador

311282

2015-05-16