Servisdelar Meissen
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SERVIS, 43 dlr., 1900-tal, Meissen, dekor av vinranka, bestående av: kaffekanna, tekanna, gräddkanna, mjölkkanna, sockerskål med lock, 9 kaffekoppar med fat, 11+11 assietter, 1+2+2 uppläggningsfat/kakfat, 2 skålfat, 1:a-4:e sortering, udda delar medföljer
Kuntoraportti
Nagg förekommer, enstaka lagning
311296
Päivämäärä:
2015-05-22