Servisdelar Meissen

Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SERVIS, 43 dlr., 1900-tal, Meissen, dekor av vinranka, bestående av: kaffekanna, tekanna, gräddkanna, mjölkkanna, sockerskål med lock, 9 kaffekoppar med fat, 11+11 assietter, 1+2+2 uppläggningsfat/kakfat, 2 skålfat, 1:a-4:e sortering, udda delar medföljer

Kuntoraportti

Nagg förekommer, enstaka lagning

311296

Päivämäärä:

2015-05-22