Klubbat för:
9 400 SEK
8 000 SEK
KARMSTOLAR, 2 st, STOLAR, 2 st, empire, Ryssland / Baltikum, fanérad i mahogny, träskuren dekor, sitthöjd 45 cm
Omfattande skador (fanér) och slitage
311303
2015-05-16