Klaffbord

Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD med klaffar, England, 1800-tal, sk pembroke table, låda i sargen, höjd 70, totalmått 125x74 cm

skador, löst mässingsknopp medföljer

311339

2015-05-16