Engelsk byrå 1800-tal

Engelsk byrå 1800-tal
Engelsk byrå 1800-tal
Engelsk byrå 1800-tal
Engelsk byrå 1800-tal
Engelsk byrå 1800-tal
Engelsk byrå 1800-tal
Engelsk byrå 1800-tal
Engelsk byrå 1800-tal
Engelsk byrå 1800-tal
Engelsk byrå 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, England, 1800-tal, fanerad i valnöt, 4 lådor, beslag i mässing, höjd 90, 90x52 cm

Fanerskador, slitage, sprickor

311340

2015-05-16