Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HÖRNHYLLA / ATENIENN, 1800-talets slut, 4 hyllplan, svaravd stomme, höjd 116 cm bredd 70 cm djup 46 cm
Skador, ostadig
311342
2015-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här