Hylla 1800-tal
Valmis
2015-05-16
311342
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
HÖRNHYLLA / ATENIENN, 1800-talets slut, 4 hyllplan, svaravd stomme, höjd 116 cm bredd 70 cm djup 46 cm
Skador, ostadig