Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART RODHE (1916-2005): Torso,
signerad med monogram och daterad 10.9.61, tusch, 30 x 22 cm.
Proveniens: Galerie Burén, utst.2, katnr 67
311380
2015-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här