Lennart Rodhe Torso

Lennart Rodhe Torso
Lennart Rodhe Torso
Lennart Rodhe Torso
Lennart Rodhe Torso

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Torso,
signerad med monogram och daterad 10.9.61, tusch, 30 x 22 cm.
Proveniens: Galerie Burén, utst.2, katnr 67

311380

2015-05-17