Pastoralt landskap med figurer oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Pastoralt landskap med figurer, olja på duk, ca 59 x 88 cm

Krackeleringar, del av pastellage på ramen saknas

311382

2015-05-17