Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Pastoralt landskap med figurer, olja på duk, ca 59 x 88 cm
Krackeleringar, del av pastellage på ramen saknas
311382
2015-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här