Karmstol rokokostil

Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOL, rokokostil, 1900-tal, träskuren dekor med fleuroner, broderad klädsel fäst med tellikor, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

311383

2015-05-17