Laurids Lönborg

Laurids Lönborg
Laurids Lönborg
Laurids Lönborg
Laurids Lönborg
Laurids Lönborg
Laurids Lönborg
Laurids Lönborg
Laurids Lönborg

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LAURIDS LÖNBORG, serveiringsvagn, Danmark, 1900-talets andra hälft, svartlackerad stomme, svart- och gullackerade brickor, etikettmärkt Laurids Lönborg Denmark, höjd ca 60, längd 45 cm

Bruksslitage, brickorna med färgbortfall

311390

2015-05-17