Bankett 1900-tal
2015-05-17
311391
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BANKETT, 1900-tal, svarvade bemålade ben, rutig klädsel, sitthöjd ca 38, 91x50 cm
Bruksslitage